CONTIN s.r.o.

KONTAKTY

• Ladislav Burián, ředitel společnosti
• Rybná 682/14, 110 05 Praha
• Škrobárenská 502/1, 617 00 Brno
• (+420) 539 011 854, 539 011 858
• (+420) 222 191 719, 222 191 700
info@contin.cz
www.contin.czwww.facebook.com/contin.likvidace/
 

PROFIL

Jsme specialisté na šetření škod, a to jako samostatný likvidátor pojistných událostí. Vždy se maximálně snažíme o odborné, rychlé a objektivní řešení všech druhů pojistných událost. Pro pojišťovny a další partnery zajišťuje komplexní likvidaci škod – prohlídkou poškozené věci počínaje, výpočtem pojistného plnění a předložením finálních znaleckých posudků konče.
 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

CONTIN je již od roku 2011 silným hráčem na poli poskytování komplexních služeb a poradenství v oblasti likvidace škod a risk managementu. Spolupracujeme s pojistiteli i s velkými makléřskými společnostmi. 
 

POPIS SLUŽEB, SPECIALIZACE

Umíme toho opravdu hodně, od škod na vozidlech, živelních škod na majetku, na strojních zařízeních a elektronice, v zemědělství až po odpovědnostní či velké a složité škody vyplývající např. z omezení nebo přerušení provozu podniku. Jsme výhradním partnerem České kanceláře pojistitelů (ČKP). Díky úzké spolupráci s touto profesní organizací a výsadnímu postavení na poli povinného ručení jsme našim klientům blízko a veškeré informace máme takřka z první ruky.
 

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI, KVALIFIKACE, VZDĚLÁNÍ

Disponujeme zkušeným týmem odborníků, likvidátorů a rizikových inženýrů, jež garantují vysokou míru profesionality. Postupně se náš tým rozrostl na 35 zaměstnanců, externě spolupracujeme s dalšími více než třemi desítkami znalců a specialistů. Pro naše potřeby jsme vyvinuli vlastní informační systém na správu a sledování pojistných událostí. Naše know-how předáváme dál prostřednictvím školení a konzultantské činnosti.
 

REGIONÁLNÍ PŮSOBNOST

Jsme členem mezinárodní sítě Advanta Global Services, díky čemuž jsme schopni poskytovat služby nejvyšší kvality kdekoliv na světě. Rizikové analýzy zajistíme v jazyce dle požadavku klienta.