INSERVIS MVC s.r.o.

KONTAKTY

• Ing. Martin Liška (generální ředitel)
• Ing. Lucie Prokopová (výkonná ředitelka)
• Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 - Chodov
(+420) 241 483 230
info@inservis.com
www.inservis.com
 

PROFIL

Skupina INSERVIS byla založena v roce 1993 jako nezávislá poradenská firma. Od počátku byla hlavní činnost zaměřena na oblast likvidace rozsáhlých škod v průmyslu, posuzování příčin škod a vyčíslení pojistných náhrad.
 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

V roce 1998 byla založena dceřiná společnost INSERVIS Slovakia, s. r. o. a zahájena spolupráce se společností Crawford & Company, International Loss Adjusters and Surveyors se sídlem v Atlantě, U.S.A.
Nyní vám můžeme představit silnou společnost s pevným zázemím na středoevropském trhu, s kancelářemi v České republice, Maďarsku, Slovensku a Slovinsku. Velmi úzce spolupracujeme s řadou místních i zahraničních partnerů, především s pojistiteli a zajistiteli. Naše služby poskytujeme podle nejvyšších mezinárodních standardů a podle interních postupů řízených dle ISO 9001.
 

POPIS SLUŽEB, SPECIALIZACE

Naše nabídka není pouze služba, ale komplexní řešení podle požadavků jednotlivých klientů v oblastech:
• Likvidace pojistných událostí (všechny typy škod a všechna rizika)
• TPA služby (Third Party Administration, správa škod, desk-top likvidace, zákaznické projekty na míru)
• Catastrophe Management (aktivní spolupráce při minimalizaci následků rozsáhlých škod)
• Risk Management
 

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI, KVALIFIKACE, VZDĚLÁNÍ

Jsme na trhu více než 25 let. Velmi úzce spolupracujeme s řadou místních i zahraničních partnerů, především s pojistiteli a zajistiteli. Naše služby poskytujeme podle nejvyšších mezinárodních standardů a podle interních postupů řízených dle ISO 9001.
Přes 15 let zastupujeme v regionu největšího nezávislého likvidátora škod Crawford & Company, celosvětového poskytovatele řešení pro likvidace škod a Claims Management s více než 8 700 zaměstnanci v 700 lokalitách, v 70 zemích.
 

REGIONÁLNÍ PŮSOBNOST

Naše činnost není regionálně omezená. Disponujeme vlastními kancelářemi v České a Slovenské republice, Maďarsku a ve Slovinsku. Celosvětově zajišťujeme služby prostřednictvím sítě Crawford & Company.